Kvako vadības komandai ir plaša pieredze klientu apkalpošanas, uzņēmuma vadības procesu veikšanā, organizēšanā un auditos visās Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. 

Slepenais klients 

Slepenais klients ierodas Jūsu uzņēmuma ar mērķi izmantot pakalpojumu un novērtē uzņēmuma darbinieku, telpas, saskaņā ar iepriekš zināmiem standartiem

Klientiem ir pieejama digitālā vide datu apstrādei un atskaišu saņemšanai. Programmatūra nodrošina vairāku līmeņu kvalitātes kontroli, lai klients saņemtu tikai pašus precīzākos datus. 

Kvako sadarbojas ar vienu no pasaules līmeņa Mystery Shopping pakalpojuma programmatūras izstrādātāju, kas nodrošina jebkāda veida pārbaužu anketu izveidi. 

Vēlos piedāvājumu

Konkurentu cenu audits

Mūsu darbinieks ierodas konkurenta uzņēmuma ar mērķi noskaidrot cenu, sadarbības iespējas, piedāvājumu precēm vai pakalpojumiem

Dati ir pieejami klientam velamajā formā, kā arī mūsu sadarbības partnera online sistēmā. 

Piedāvājam arī digitālu risinājumu cenu monitoringam, kur mūsu programma atlasītu Jums interesējošās preču cenas citos interneta veikalos.

Vēlos piedāvājumu

Nozares pētījums 

Piedāvājam veikt nozares auditu izvērtējot preču vai pakalpojumu piedāvājumu tirgū, cenu līmeņus, piedāvājumu salīdzināšanu, priekšrocību izvērtēšanu


Piedāvājam datu apstrādi, interpretāciju un skaidrojumus 

Vēlos piedāvājumu

Efektivitātes audits

Piedāvājam veikt Jūsu uzņēmuma resursu izlietojuma analīzi, ieteikt labākos veidus kā ietaupīt laiku un resursus, lai Jūsu uzņēmums darbotos efektīvāk. 

Kvako vadības speciālistu komandā ir cilvēki, kas jau vairākus desmitus gadu ir darbojušies vidēju un lielu uzņēmumu vadošajos amatos.